Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

28 листопада 2018

Сільгоспкооперативу з Баранівського району компенсують 90% вартості придбаної техніки


Сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Мілка-2018» з Баранівського району відшкодують з обласного бюджету 90% вартості придбаного обладнання та техніки для охолодження молока.

Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, таке рішення прийняла обласна комісія вчора, 27 листопада.

"За словами в.о директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктора Градівського, цьогоріч вперше до програми АПК області ввійшов такий напрям, як підтримка СОК. Зокрема, кошти передбачені на відшкодування 90% вартості придбаного обладнання та техніки", - йдеться у повідомленні.

Пакети документів на отримання такої компенсації подали 2 новостворені молочні кооперативи із Любарського та Баранівського районів, які до кінця року отримають 253 тис. 260 грн з обласного бюджету на придбання техніки й обладнання.

СОК «Краплинка» із Любарського району отримає максимальну кількість коштів відповідно до порядку – 200 тис. грн – на закупівлю технологічне обладнання для діяльності та розвитку кооперативу. Загальна вартість обладнання складає 269,5 тис. грн.

СОК «Мілка-2018» Баранівського району подали заявку на отримання 53 тис. 260 грн на придбання охолоджувача молока – це 90% повної вартості обладнання у розмірі 71 тис. грн.

Нагадаємо, у селі Рогачів Баранівського району планують побудувати органічну ферму компанії "Галекс-Агро" та органічний міні-сирний комбінат "Мілка".фото прес-служби Житомирської ОДА

Немає коментарів:

Дописати коментар