Правила

У першу чергу, нагадуємо, що на сайті присутня попередня модерація – ваш коментар перед публікацією буде переглянуто. Ви можете писати що завгодно і коли завгодно, проте усе написане вами не повинно вступати в протиріччя із законодавством України.

Наголошуємо, що ваш коментар може бути видалений або відредагований.

Коментар підлягає видаленню у разі якщо:
  • він містить нецензурну лексику;
  • у коментарі містяться образливі висловлювання на адресу інших користувачів;
  • у коментарі є ознаки розпалювання міжнаціональної або міжрелігійної ворожнечі чи образи людей інших національностей або віросповідань, заклики до антиконституційних, терористичних та кримінальних дій;
  • коментар написаний лише ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ;
  • текст коментаря – безглузде висловлювання (так званий флуд);
  • у коментарі присутні посилання на інші інтернет-ресурси, спам або реклама.
У тому випадку, якщо в цілому коментар відповідає правилам сайту, але емоційний читач вжив нецензурне слово, ми можемо відредагувати коментар {censored}.

Помилки у коментарях не редагуються. Претензії щодо коментарів редакція не приймає.

Редакція не несе відповідальності за зміст коментарів. Сайт є виключно технічним засобом для надання можливості будь-кому вільно висловлювати свою думку в мережі


У публікаціях рекламного характеру, повідомленнях прес-служб правоохоронних органів, державної служби з надзвичайних ситуацій тощо - коментарі заблоковані автоматично.

Публікації на правах реклами позначені відповідним значком - 

Всі права та відповідальність за зміст публікацій належать їх авторам. Сайт місто Баранівка не несе відповідальність за недостовірну інформацію, надану автором або джерелом.

Для зворотнього зв'язку пишіть на електронну пошту - bfz@ukr.net