Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

Правила

У першу чергу, нагадуємо, що на сайті присутня попередня модерація – ваш коментар перед публікацією буде переглянуто. Ви можете писати що завгодно і коли завгодно, проте усе написане вами не повинно вступати в протиріччя із законодавством України.

Наголошуємо, що ваш коментар може бути видалений або відредагований.

Коментар підлягає видаленню у разі якщо:
  • він містить нецензурну лексику;
  • у коментарі містяться образливі висловлювання на адресу інших користувачів;
  • у коментарі є ознаки розпалювання міжнаціональної або міжрелігійної ворожнечі чи образи людей інших національностей або віросповідань, заклики до антиконституційних, терористичних та кримінальних дій;
  • текст коментаря – безглузде висловлювання (так званий флуд);
  • у коментарі присутні посилання на інші інтернет-ресурси, спам або реклама.
У тому випадку, якщо в цілому коментар відповідає правилам сайту, але емоційний читач вжив нецензурне слово, ми можемо відредагувати коментар.

Помилки у коментарях не редагуються. Будь-які претензії від авторів коментарів редакція не приймає. Редакція також може без пояснення причин видалити будь-який коментар.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст коментарів. Сайт є виключно технічним засобом для надання можливості будь-кому вільно висловлювати свою думку в мережі.


У публікаціях рекламного характеру, повідомленнях прес-служб правоохоронних органів, державної служби з надзвичайних ситуацій тощо - коментарі заблоковані автоматично.

Публікації на правах реклами позначені відповідним значком - 

Всі права та відповідальність за зміст публікацій належать їх авторам. Сайт місто Баранівка не несе відповідальність за недостовірну інформацію, що була надана автором або джерелом.

Для зворотнього зв'язку пишіть на електронну пошту - bfz@ukr.net