Комфортабельні пасажирські перевезення. Щоденний рейс: Баранівка-Рогачів-Новоград-Волинський-Київ Телефонуйте: (096) 577-48-57, (063) 143-41-18

04 жовтня 2018

У Баранівському районі відремонтували дорогу без гарантії, справа дійшла до суду


Прокуратура Житомирської області через суд зобов’язала встановити трирічну гарантію на виконаний ремонт дороги у селищі Мaр’янівка Баранівського району, загальною вартістю 538 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Йдеться про те, що у вересні 2017 року Довбиська селищна рада уклала із підприємством, яке спеціалізується на будівництві та ремонті автомобільних доріг, договір на капітальний ремонт дороги по вул. Шкільній, у смт Мар’янівка Баранівського району загальною вартістю 538 тис грн. Однак, у порушення вимог чинного законодавства, сторони не передбачили у договорі гарантійні строки якості виконаних (закінчених) робіт.

З метою попередження неякісного виконання ремонтних робіт, Новоград-Волинська місцева прокуратура направила до суду позовну заяву про внесення відповідних змін до зазначеного договору шляхом встановлення гарантійного трирічного терміну виконаних робіт.

Лише після прийняття справи до провадження замовник та підрядник погодилися із вимогами прокуратури та у добровільному порядку внесли зміни до договору, визначивши гарантії надійності, якості наданих послуг протягом трьох років з моменту підписання відповідного акту приймання виконаних підрядних робіт", - йдеться у повідомленні.

Довідково: вулицю Шкільну у Мар’янівці ремонтувала філія "Баранівський райавтодор" ДП "Житомирський облавтодор". Термін дії договору - до 31 грудня 2017 року.

Нагадаємо, працівники філії «Баранівський райавтодор» проводили ремонт доріг у селі Суємці та на дорозі Баранівка-Деревищина в селі Табори Баранівського району.

Немає коментарів:

Дописати коментар