Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

25 липня 2017

У Баранівській РДА спростували інформацію щодо рішення Робочої групи


У Баранівській райдержадміністрації спростували інформацію щодо рішення Робочої групи з питань громадського контролю за станом річок Случ і Хомора стосовно листа до селищного голови Першотравенська.

Як повідомив місто Баранівка начальник управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ Баранівської РДА, співголова Робочої групи з питань громадського контролю за станом річок Случ і Хомора в межах території Баранівського району Житомирської області та Полонського району Хмельницької області Володимир Хіміч, лист на ім'я селищного голови Першотравенська Олександра Денисюка з проханням зібрати жителів - це не є протокольне рішення Робочої групи, а лише власна ініціатива члена Робочої групи Юлії Дем'яненко.

"21 липня відбулося виїзне засідання Робочої групи, під час якого ми провели обстеження річки Хомора. Вода дійсно забруднена, мас неприємний запах і піниться. За результатами обстеження було прийнято рішення підготувати проект листа на понінківську картонно-паперову фабрику та відібрати лабораторні зразки під час скидів в річках Хомора та Случ. Стосовно оприлюдненого 24 липня листа від імені Робочої групи на ім'я селищного голови Першотравенська Олександра Денисюка, то це лише ініціатива члена Робочої групи Юлії Дем'яненко, але аж ніяк не рішення Робочої групи", - сказав Володимир Хіміч.


Нагадаємо, 24 липня голова Молодіжної ради міста Баранівка Юлія Дем'яненко повідомила місто Баранівка про те, що Робоча група прийняла рішення звернутися до селищного голови Першотравенська Олександра Денисюка, щоб він зібрав жителів з метою висвітлення роботи по Протокольному рішенню № 6/7 спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ і НС і роз'яснення для населення про можливі наслідки від забруднення річок Случ і Хомора.