Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

11 травня 2017

У Баранівській міськраді розповіли про подальші дії щодо недопущення забруднення річок


11 травня у Баранівській міській раді розповіли про подальші дії щодо недопущення забруднення річок Случ і Хомора, яке черговий раз спостерігали місцеві жителі 10 травня в районі села Глибочок.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.

Як зазначено у повідомленні, 12 травня о 10:00 запланована зустріч мера Баранівки Анатолія Душка та його першого заступника, депутата обласної ради Наталії Кокітко з очільником житомирської поліції Вячеславом Печененком, де буде йти мова про заходи, які вживаються щодо зупинення забруднення річок та ліквідації наслідків протизаконної діяльності.

Крім того, між Баранівським міським головою Анатолієм Душком та народним депутатом України Володимиром Литвином відбулась телефонна розмова, під час якої нардеп пообіцяв зробити усе від нього залежне, щоб зупинити екологічну катастрофу.

Також міська рада направила листи у Баранівське відділення поліції та Новоград-Волинську місцеву прокуратуру з проханням відкрити кримінальне провадження та притягнути до відповідальності осіб, винних у забрудненні річок та Держекоінспекцію і Управління рибоохорони з проханням зафіксувати повторне забруднення річок, здійснити забір води, провести підрахунок загиблої риби та вчинити відповідні дії щодо покарання винних.

Нагадаємо, житомирські екологи, провівши візуальне обстеження річки Хомора, дійшли висновку, що нечистоти, які потрапили у річку течуть з сусідньої Хмельнччини.

фотокопії прес-служби міськради