24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

28 липня 2016

У Баранівці до Дня Незалежності планують провести урочистий мітинг та концерт


У Баранівці з нагоди 25-ї річниці незалежності України в центрі міста відбудеться урочисте покладання квітів до пам'ятних знаків, мітиг та концерт. На проведення заходів міськрада виділила 6 тис. грн.

Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету Баранівської міської ради на черговому засіданні, яке відбулося 26 липня.

Відповідно до плану заходів, у місті мають упорядкувати пам'ятники та клумби, прикрасити вулиці державною символікою та обладнати у бібліотеках тематичні виставки-експозиції.

Як зазначено у додатку до рішення, на проведення заходів мають витратити 6 тис. грн. На ці кошти планують закупити корзини з квітами, призи, сувеніри та подарунки.


Нагадаємо, у 2015 році День Прапора та День Незалежності у Баранівці відзначили в один день. У 2014 році День Прапора у Баранівці відзначили лише кілька десятків людей, а мітинг до Дня Незалежності супроводжували проливний дощ та вітер.

Немає коментарів:

Дописати коментар