28 листопада 2019

Баранівські рятувальники за одну ніч ліквідували 4 пожежі на території міста


28 листопада, починаючи з опівночі і до 4:30 ранку, рятувальникам довелося ліквідувати 4 пожежі на території міста, що спалахнули одна за одною упродовж години в приватних обійстях баранівчан.

Про це повідомляє пресслужба У ДСНС у Житомирській області.

Зокрема, щойно за півгодини вони загасили 2 тонни соломи по вулиці Мічуріна, як практично одночасно надійшло ще два повідомлення про займання копиці соломи та дерев’яного піднавісу з сіном на двох сусідніх подвір’ях по вулиці Жовтневій. А майже за півгодини по вулиці Калиновій спалахнув ще один піднавіс із сухими кормами.

Крім двох чергових відділень рятувальників було прийнято рішення залучити додатковий резерв особового складу та керівництва. Загалом на гасінні працювало 10 вогнеборців та 3 одиниці техніки. Три з половиною години знадобилося рятувальникам, аби ліквідувати пожежу за останньою адресою, де горіло у піднавісі 8 тонн сіна.

Загалом вогнем знищено 4 тонни соломи, 10 тонн сіна та 2 дерев’яні піднавіси.

Завдяки злагодженим діям рятувальників при ліквідації пожеж вдалося врятувати копицю соломи вагою 2 тонни, дерев’яний піднавіс з 5 тоннами сіна, господарчу будівлю, літню кухню та гараж, в якому знаходився автомобіль. Ніхто з людей не постраждав.

Попередня причина всіх пожеж – занесення стороннього джерела вогню. Наразі остаточні обставини надзвичайних подій встановлюються фахівцями.

Нагадаємо, 14 листопада вночі у селі Рогачів невідомі підпалили поштове відділення.фото пресслужби У ДСНС у Житомирській області

Немає коментарів:

Опублікувати коментар