Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

05 березня 2019

Після переходу до ПЦУ священник у Баранівці отримав звання Благочинного


Отець Зиновій Ніколишин, який разом із громадою міста Баранівка (мікрорайон Заріччя) перейшов до єдиної Православної церкви України, отримав духовне звання – Благочинного Баранівського району.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністраціїї.

4 березня, відвідуючи Хрестовоздвиженську церкву у місті Баранівка (мікрорайон Заріччя), священника привітав голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Громада м. Баранівка – одна із тих, яка нещодавно перейшла до Православної Церкви України. Привітав отця Зиновія, який також разом із людьми перейшов до ПЦУ, із одержанням духовного звання – Благочинного Баранівського району. Це ще раз підтверджує: єдина українська церква відкрита до кожного», – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області додав, що на Житомирщині вже 36 громад прийняли рішення про перехід із ПЦУ Московського патріархату до Православної церкви України.

Нагадаємо, 15 лютого релігійна громада села Суємці Баранівського району одноголосно  підтримала рішення про перехід у підпорядкування Православної церкви України.фото прес-служби Житомирської ОДА

Немає коментарів:

Дописати коментар