Продається нежитлове приміщення: м.Баранівка, вул.Соборна, 24 (I поверх, 100 кв.м) Телефонуйте: (067) 410-38-78

09 листопада 2018

Баранівську громаду визнали кращою спортивною громадою Житомирської області


Баранівська громада стала переможцем конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини» і отримає з обласного бюджету 200 тис. грн грошові премії, яку використають на спортивний розвиток громади.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

9 листопада в ході засідання конкурсної комісії з проведення обласного щорічного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини» були підведені підсумку та визначені переможці.

Члени конкурсної комісії, опрацювавши матеріали та провівши 6 листопада виїзд у 5 громад-учасниць, які були відібрані в якості претендентів на перемогу, обрали переможців конкурсу.

Отже, перше місце та звання кращої спортивної громади Житомирщини виборола Баранівська ОТГ, друге місце посіла Городницька ОТГ, а третє  Ємільчинська ОТГ.

За умовами конкурсу, громади які стали переможцями отримують з обласного бюджету грошові премії шляхом перерахування субвенції з обласного бюджету на капітальні видатки. А саме, за 1 місце - 200 тис. грн, 2 місце - 150 тис. грн та 3 місце - 100 тис. грн.

Грошові премії можна використати виключно на спортивний розвиток громад.

Також, конкурсна комісія прийняла рішення заохотити Олевську та Лугинську ОТГ, які зайняли відповідно четверте та п’яте місця. Було запропоновано при формуванні бюджету на 2019 рік надати цим громадам по 100 тис. грн на підтримку спорту.

Нагородження переможців та вручення дипломів Житомирської обласної ради за І, ІІ та ІІІ призові місця відбудеться під час урочистостей 7 грудня у День місцевого самоврядування.


фото прес-служби обласної ради

Немає коментарів:

Дописати коментар