Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

22 грудня 2017

На капітальний ремонт будівлі Баранівської гімназії витратять майже 5 млн грн


Депутати міської ради погодили здійснення зовнішнього запозичення у сумі 4 949 086 грн на термомодернізацію Баранівської гімназії, шляхом отримання кредиту від міжнародної фінансової корпорації НЕФКО.

За відповідне рішення проголосували депутати Баранівської міської ради під час засіднання позачергової сесії, яка відбулася 20 грудня.

За словами начальника управління фінансів Олени Дем’янюк, це не перша практика щодо залучення зовнішнього фінансування. Баранівська міська рада у 2013 році вже отримувала кредит НЕФКО у сумі 1 176 700 грн на капітальний ремонт будівлі дитсадка «Сонечко».

"Практика погашення показала його максимальну вигідність. Кредит не став тягарем для міського бюджету, адже згідно умов договору кожна сума до оплати зменшується майже вдвічі завдяки застосуванню коригуючого коефіцієнта", - повідомила Олена Дем'янюк.

Крім того, депутати міської ради затвердили два розвиткові проекти, які передбачають будівництво на території Баранівської гімназії футбольного майданчика зі штучним покриттям та реконструкцію котельні гімназії з добудовою складу палива.

Нагадаємо, кредитування проекту «Капітальний ремонт будівлі Баранівської гімназії - заходи з енергозбереження» корпорація НЕФКО погодила наприкінці червня, а наприкінці жовтня депутати Баранівської міської ради підтримали доцільність залучення цього кредиту.

фото прес-служби міськради