Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

01 липня 2017

Баранівську гімназію термомодернізують за кошти фінансової корпорації НЕФКО


Північна екологічна фінансова корпорація НЕФКО погодила кредитування проекту «Капітальний ремонт будівлі Баранівської гімназії – заходи з енергозбереження (термомодернізація)».

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.

У результаті тендеру на вибір консультантів та згідно рішення НЕФКО консультантом для підготовки бізнес-плану та наступної підтримки проекту призначено компанії Sweco та Garde. Робоча зустріч з представниками вищезазначених компаній відбулась 20 червня.

З метою якнайшвидшого впровадження та для ефективної реалізації проекту і встановлення робочих комунікацій створено Групу реалізації проекту, яка складається з фахівців, що безпосередньо будуть займатися даним проектом. Спеціалісти Баранівської міської ради та відділу освіти надали консультантам та технічним експертам вищезазначених компаній інформацію та базові документи, необхідні для підготовки бізнес-плану.

Під час зустрічі обговорили правила закупівель в рамках проекту та терміни впровадження заходів з енергозбереження, наголосили на потребі у календарному плані реалізації проекту та проведенні енергоаудиту приміщення, визначили напрямки подальшої роботи. Після чого представники компаній НЕФКО, Sweco і Garde оглянули будівлю Баранівської гімназії.

фото прес-служби міськради