Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

05 грудня 2017

Баранівська міськрада готова заплатити 1000 грн за найкращу новорічну іграшку


Баранівська міська рада оголосила міський новорічний конкурс «Найкраща ялинкова іграшка» і обіцяє нагородити переможців преміями: за I місце - 1000 грн, II - 600 грн і III - 400 грн.

За відповідне рішення проголосували члени виконавчого комітету Баранівської міської ради на засіданні, яке відбулося 29 листопада.

Взяти участь у конкурсі запрошують вихованців гуртків та учнів шкіл Баранівки віком від 5 до 16 років, які мають подати на конкурс іграшку висотою приблизно 50 см та шириною приблизно 30 см, бажано на мотузці або гачку, щоб її можна було повісити на ялинку.

Роботи оцінюватимуться за такими критеріями: оригінальність стилю, досконалість форми, неординарність творчої думки та новаторство.

Склад журі міського  конкурсу «Найкраща ялинкова іграшка»:

Василь Савчук - заступник міського голови, голова журі
Юрій Оханський - секретар міської ради, заступник голови журі
Жанна Завадська - головний спеціаліст з організаційної роботи, секретар конкурсу
Оксана Загорська - заступник міського голови-керуючий справами виконкому, член журі
Людмила Куцан - керуючий справами виконкому, член журі
Олена Костецька - начальник відділу діловодства та організаційної роботи, член журі
Зоя Самчук - провідний спеціаліст зі здійснення закупівель, член журі
Тетяна Бенкіна - керівник гуртків міського Будинку дитячої творчості, член журі

Іграшки для участі у конкурсі приймаються до 15 грудня виконавчим комітетом Баранівської міської ради за адресою: м.Баранівка, вул. Соборна, 20 (2-й поверх).

Визначення переможця конкурсу відбудеться 16 грудня. Переможця конкурсу нагородять премією в розмірі 1000 грн, за друге місце - 600 грн, за третє - 400 грн. Дітей, які візьмуть участь у конкурсі, але не стануть призерами отримають подяку від міського голови.

Журі має право розділити переможців за віковими категоріями: 5-8 років, 9-12 років та 13-16 років, або за номінаціями: «Креативність», «Трудомісткість виконання», «Оригінальність», «Втілення творчого задуму» і «Естетичний смак». Участь у конкурсі є безкоштовною.

Нагородження переможців відбудеться 18 грудня у міському Будинку культури ім. Анатолія Пашкевича під час проведення концерту для дітей, присвяченого до Дня Святого Миколая.

фото прес-служби міськради