Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

13 вересня 2017

Заступник обласного прокурора проведе у Баранівці особистий прийом громадян


15 вересня о 14:00 у приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури особистий виїзний прийом громадян проведе заступник прокурора Житомирської області Роксолана Гребенюк.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

"Заступник прокурора Житомирської області Роксолана Гребенюк у п'ятницю, 15 вересня, здійснить виїзд у м. Баранівка для проведення особистого прийому громадян. Особистий прийом відбудеться о 14.00 за адресою: вул Європейська, 24. Попередній запис громадян на прийом здійснюється за адресою: вул Європейська, 24", - йдеться у повідомленні.

За інформацією сайту обласної прокуратури, старший радник юстиції Роксолана Володимирівна Гребенюк, 1976 року народження, в органах прокуратури з вересня 1998 року. На посаді заступника прокурора Житомирської області працює з 1 квітня 2016 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар