Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

12 вересня 2017

Баранівська міська рада готова заплатити майже 2 млн грн за сміттєвоз


Баранівська міська рада хоче купити сміттєвоз із заднім завантаженням та додатковим обладнанням і готова заплатити за нього 1 млн 950 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 вересня.

Інформація про тендер опублікована на порталі Prozorro.

"Сміттєвоз із заднім завантаженням та додатковим обладнанням Очікувана вартість: 1 млн 950 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 вересня. Початок аукціону: 25 вересня", - йдеться в оголошенні на порталі Prozorro.

За словами міського голови Анатолія Душка, на території громади буде запроваджуватися система збору, вивезення і зберігання твердих побутових відходів. Для цього міська рада має намір купити сміттєвоз і контейнери для збору сміття та готова потратити на це 8,8 млн грн.

"Ми зараз на 8,8 млн грн оголошуємо тендер. Будемо купувати сміттєвоз та контейнери. У кожному селі і селищі Баранівської громади будемо ставити контейнери. Запроваджуємо збір, вивезення і зберігання твердих побутових відходів", - сказав Анатолій Душко.

Нагадаємо, у серпні міська рада оголошувала тендер на закупівлю трактора з бульдозерним відвалом і швидкоз'ємним навантажувачем та вантажно-пасажирського автомобіля.

Немає коментарів:

Дописати коментар