Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

18 липня 2017

Вночі на міському сміттєзвалищі Баранівки вивантажити 20 тонн львівського сміття


У ніч на 18 липня на міському сміттєзвалищі неподалік Баранівки виявили близько 20 тонн твердих побутових відходів. Серед викинутого сміття поліцейські знайшли фіскальні чеки з адресою міста Львів.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському відділенні поліції.

"18 липня о 11:13 до чергової частини надійшло повідомлення від 35-річного мешканця Баранівки, про те, що він виявив на міському сміттєзвалищі велику кількість викинутого сміття. Виїхавши на місце події поліцейські встановили, що в ніч з 17 на 18 липня невідомі особи викинули велику кількість сміття вагою близько 20 тонн на міському сміттєзвалищі, яке розташрване між містом Баранівска та селом Зеремля Баранівського району. На місці пригоди виявлено та вилучено фіскальні чеки з адресою міста Львів. Наразі проводяться оперативно-слідчі дії для встановлення всіх причетних осіб", - йдеться у повідомленні.

У Баранівській міській раді на рахунок скинутого вночі сміття кажуть, що для них це є "сюрпризом". Однак зізнаються, що отримували лист від мера Львова Андрія Садового, в якому він просить допомогти у захороненні твердих побутових відходів з міста Львів.

"До Баранівської міської ради надійшов лист від мера Львова Андрія Садового, в якому він просить допомогти у захороненні твердих побутових відходів з міста Львів на нашому полігоні з можливістю укладання довгострокових угод, гарантуючи оплату усіх витрат із цим пов’язаних. Дане питання було включено в порядок денний 8 сесії Баранівської міської ради у розділі «Різне». Вчора, 17 липня, під час сесії звернення Садового було озвучено.

Депутат міської ради від «Об'єднання «Самопоміч» Віктор Курбатов повідомив, що ця проблема вже вирішена і її не потрібно навіть піднімати на сесії. Тому депутати не обговорювали дане питання. А сьогодні вранці на нас чекав «сюрприз»: працівники відділу благоустрою виявили на сміттєзвалищі близько 20 м3 твердих побутових відходів. На дорозі залишилися чіткі відбитки коліс автомобіля. Серед сміття є папери, чеки, конверти та ін., написи на яких вказують на те, що цей «подарунок» зі Львова", - розповіли у міській раді.

Депутат Баранівської міської ради від «Об'єднання «Самопоміч» Віктор Курбатов у своєму коментарі місто Баранівка повідомив, що розгляд даного питання на сесії був неактуальним, оскільки мер Львова Андрій Садовий вже не має відношення до львівського сміття, бо це питання з кінця червня перейшло до компетенції Львівської облдержадміністрації.

"Оскільки питання львівського сміття з кінця червня перейшло до компетенції органів державної влади, а саме: Львівської облдержадміністрації, то і розглядати звернення слід від них, а не від Львівської міської ради. Додатково наголошую, що перед даною проблемою може опинитися будь-яке місто України. У зв'язку з чим мною було зроблено депутатське звернення щодо розгляду даного листа (хоча і не від актуального заявника) на черговому засіданні міськвиконкому, що є виключно його компетенцією, згідно пунтку 6 статті 30 Закону України про місцеве самоврядування в Україні", - сказав Віктор Курбатов.