Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

03 червня 2017

Губернаторів двох областей проситимуть допомоги в очищенні русла річки Хомора


Звернутися до Хмельницької та Житомирської облдержадміністрацій з питанням спільного вивчення проблеми, розробки та реалізації заходів з очищення русла річки Хомора, яка забруднена неочищеними стоками.

Таке рішення прийняли під час зустрічі керівництва Першотравенського заводу електротехнічного фарфору, Понінківської картонно-паперової фабрики, активістів та представників влади, яка відбулась 2 червня у селищі Понінка.

Також було вирішено створити робочу групу з вивчення питання екологічного стану річки Хомора та шляхів його покращення і моніторингову групу для контролю виконання робіт з покращення функціонування очисних споруд Понінківської картонно-паперової фабрики.

Крім того, учасники зібрання мають вирішити питання надання технічної допомоги для чистки річки Хомора в рамках підписання Договору соціального партнерства із громадами Понінки та Першотравенська і запланували взяти участь у зустрічі активу Першотравенська та Баранівки, яка відбудеться 6 червня у селі Глибочок Баранівського району.