Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

30 травня 2017

У Баранівці молитвою вшанували пам'ять борців за незалежність України


28 травня, з нагоди Дня Героїв, близько сотні людей зібралися на площі Волі у Баранівці, щоб вшанувати пам'ять борців за незалежність України та провести поминальну молитву за полеглими героями.

Провели молитву священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату та Римо-католицької церкви.

На заході були присутні представники Баранівської районної спілки учасників та ветеранів АТО "Схід", братства УПА з Новограда-Волинського, військового комісаріату, громадськість міста та друзі і родичі загиблих героїв у зоні АТО. Загалом близько сотні людей.

Особливо вразив присутніх виступ юної вихованки Новоград-Волинської школи мистецтв Олександри Орлової, викладач - заслужений працівник культури Віра Матвійчук. Пісня-реквієм у виконнанні юної співачки торкнула серця кожного присутнього на заході.

Ініціатором та організатором заходу виступив депутат Баранівської міської ради Олег Ковальський за підтримки районної спілки учасників та ветеранів АТО «Схід».

Окрему подяку організатори заходу висловлюють директору Будинку культури селища Першотравенськ Борису Муравському за музичний супровід дійства та ветерану АТО, учаснику бойових дій Анатолію Касянчуку за замовлення та оплату короваю.

відеорепортаж дивіться тут

фоторепортаж дивіться тут