Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

29 травня 2017

У Баранівці колишньому главреду місцевої газети встановлять меморіальну дошку


У Баранівці на зовнішній стороні приміщення редакції встановлять меморіальну дошку колишньому головному редактору міськрайонної громадсько-політичної газети «Слово Полісся» Анатолію Стрільчуку.

За відповідне рішення проголосували депутати Баранівської районної ради на засіданні чергової сесії, яка відбулася 19 травня.

"Надати згоду Баранівській первинній організації національної спілки журналістів України, Баранівській районній організації ветеранів України на встановлення меморіальної дошки колишньому головному редактору міськрайонної громадсько-політичної газети «Слово Полісся» Стрільчуку Анатолію Павловичу, на зовнішній стороні приміщення за адресою: м.Баранівка, вул.Поліська, 7а",- йдеться у рішенні сесії районної ради від 19 травня.


Довідково: Анатолій Стрільчук очолював газету «Слово Полісся» 33 роки. Пішов з життя у 68-річному віці. Був похований на міському кладовищі Баранівки у липні 2016 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар