Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

22 березня 2017

Для бібліотекарів сільських бібліотек Баранівської громади провели семінар


Спеціалісти бібліотеки для дорослих та дітей надали консультації і практичні поради працівникам сільських бібліотек в питанні організації інформаційно-бібліографічного сервісу для користувачів.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.

«Довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування користувачів: трансформація послуг та ресурсів» - такій темі був присвячений семінар-практикум для бібліотекарів сільських бібліотек Баранівської міської об’єднаної територіальної громади, проведений 22 березня у бібліотекою для дорослих та дітей Баранівської міської ради.

У роботі семінару взяли участь: начальник відділу сім’ї, молоді і спорту міської ради Надія Ошатюк та директор бібліотеки для дорослих та дітей Галина Карпишина. У своїх виступах вони зосередили увагу на проблемах бібліотечного обслуговування місцевих громад.

Спеціалісти бібліотеки для дорослих та дітей надали консультації і практичні поради працівникам сільських бібліотек в питанні організації інформаційно-бібліографічного сервісу для користувачів. З метою набуття практичних навичок, для учасників семінару-практикуму проведено квест «Знавці бібліотечної справи», - йдеться у повідомленні.фото прес-служби міськради