Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

22 березня 2017

Діти з Баранівського району поїхали на безкоштовне медичне обстеження до Києва


Діти з хронічними захворюваннями з Першотравенська, Полянок та Кам’яного Броду протягом двох тижнів проходитимуть безкоштовне медичне обстеження у Київській міській дитячій клінічній лікарні.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

"Вже стало доброю традицією, що за сприяння голови Баранівської райдержадміністрації Миколи Вельчинського діти з Баранівського району проходять безкоштовне медичне обстеження у Київській міській дитячій клінічній лікарні № 8. На цьому тижні 21 дитина з Кам’яного Броду, Першотравенська та Полянок, які стоять на диспансерному обліку (мають хронічні захворювання) поїхали на медичне обстеження до Києва. Протягом двох тижнів вони проходитимуть безкоштовне медичне обстеження у лікарні, де при необхідності їм буде забезпечено безкоштовне лікування", - йдеться у повідомленні.

фото прес-служби Баранівської РДА

1 коментар: