Продаж. Сибірський Хаскі: хлопчик і дівчинка. Вік: 2 місяці (д.н. 10.07.2018), щеплення, тавро, документи. Звертатись за тел: (067) 773 59 75, (097) 396 80 93.

12 березня 2017

У дитсадку села Острожок Баранівського району відкрили нову спальну кімнату


Напередодні 8 березня у дошкільному навчальному закладі села Острожок Баранівського району відкрили додадкове приміщення, яке після проведеного ремонту облаштували під спальну кімнату.

Про це місто Баранівка повідомила методист з дошкільної освіти відділу освіти Баранівської міської ради Світлана Свінціцька.

"Напередодні 8 березня в Острожецькому дитячому садку відбулося Свято весни. Ця подія співпала з відкриттям додатково приєднаного до садочка приміщення, яке раніше орендував фельдшерсько-акушерський пункт. Тепер у ньому після добротного ремонту розміщена спальня, яка до цього часу була суміщена з ігровою кімнатою. Вихованці дитсадка подарували своїм мамам та бабусям святковий концерт. Діти молодшої групи декламували вірші, а старшої - танцювали, співали пісні та демонстрували сценки. Усім присутнім на святі жінкам діти вручили виготовлені власноруч подарунки", - йдеться у повідомленні.


фото відділу освіти міськради

Немає коментарів:

Дописати коментар