Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

13 грудня 2016

Суд зобов’язав підприємця звільнити орендоване приміщення дитсадка у Баранівці


Господарський суд Житомирської області зобов’язав підприємця, що обладнав стоматологічний кабінет у приміщенні дитячого садочка "Сонечко" у Баранівці, звільнити орендоване приміщення.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна дошкільного навчального закладу загальною площею майже 70 кв.м. господарським судом області задоволено та зобов’язано підприємця звільнити орендоване приміщення.

Йдеться про те, що Баранівською міською радою у липні 2016 року укладено із місцевим підприємцем неправомірний договір оренди частини приміщення дитячого садочка "Сонечко" загальною площею 76,9 кв.м. балансовою вартістю понад 107 тис грн.

Приміщення орендовано суто для господарської діяльності – функціонування стоматологічного кабінету. Однак, умовами договору не передбачено можливість використання його для медобслуговування вихованців дошкільного навчального закладу.

Таким чином порушено вимоги ч.5 ст.63 Закону України "Про освіту", відповідно до якої, об'єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов'язані з навчально-виховним процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням
», - йдеться у повідомленні.