11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

13 грудня 2016

Баранівський терцентр отримав 35 нових велосипедів загальною вартістю 60 тис. грн


Територіальний центр соціального обслуговування Баранівського району, який наприкінці року має припинити свою діяльність шляхом ліквідації отримав 35 нових велосипедів загальною вартістю 60 тис. грн.

Про це директор територіального центру соціального обслуговування Баранівського району Тарас Сус написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні для мене щасливий день. Здійснилась мрія до якої я йшов понад 2 роки. Моя обіцянка виконана. Мною очолюваний Територіальний центр соціального обслуговування Баранівського району із м.Харків отримав 35 нових велосипедів, загальної вартості 60 тис. грн. Вони дадуть можливість всім соціальним працівникам швидше та якісніше допомагати стареньким, нужденним нашим підопічним, які нас так часто згадують у своїх молитвах, як останню надію та підтримку. Переконаний, що такому центру бути у майбутній новій Баранівській громаді, попри всілякі слухи про його закриття", - написав Тарас Сус.

Нагадаємо, 26 грудня Бараніський терцентр припинить свою діяльність шляхом ліквідації.

Фото зі сторінки Тараса Суса в мережі Facebook

Немає коментарів:

Дописати коментар