Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

28 грудня 2016

Мер Баранівки подарував городянам концерт на знак подяки за підтримку на виборах


27 грудня у Баранівці відбувся концерт, організований головою Баранівської ОТГ Анатолієм Душком. В такий спосіб новообраний мер подякував громаді за підтримку на виборах, які відбулися 18 грудня.

Про це повідомляє сайт «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

"27 грудня в будинку культури ім. А. Пашкевича міста Баранівки, відбувся концерт, організований головою Баранівської об’єднаної територіальної громади, укропівцем Анатолієм Душком та депутатом Житомирської обласної ради з фракції УКРОП, членом політради партії Наталією Кокітко. В такий спосіб новообраний голова подякував громаді за підтримку на виборах, які відбулися 18 грудня", - йдеться у повідомленні.

«У нас випала унікальна можливість змінити життя. Ми більше не матимемо холодних клубів. Відтепер вирішуватимемо з громадою, що нам робити в першу, другу, третю чергу», ‒ запевнив Анатолій Душко. Також голова Баранівської об’єднаної територіальної громади заявив, що його заступником стане депутат обласної ради Наталія Кокітко.

На концерті були присутні мешканці Баранівки та району, а також представництво Житомирської обласної парторганізації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».фото з сайту УКРОПу