Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

28 листопада 2016

Підрозділи тероборони Баранівського РВК пройшли навчання з вогневої підготовки


24 листопада на базі Новоград-Волинського загальновійськового полігону пройшли практичні заняття з вогневої підготовки в рамках проведення Єдиного всеукраїнського стрілецького дня з організаційним ядром загону оборони та ротою охорони Баранівського РВК.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Єдиний всеукраїнський стрілецький день вперше проводився саме з особовим складом підрозділів територіальної оборони Баранівського РВК та буде проводитись і в подальшому з військовозобов’язаними інших військових комісаріатів Житомирської області.

Всього прибуло 182 чоловіки, які є вихідцями з Баранівського району та входять до складу роти охорони Баранівського РВК. Рота охорони є структурним підрозділом Баранівського РВК, який створюється на особливий період і діє відповідно до покладених на нього завдань.

Метою проведеного заходу було: поглиблення теоретичних знань військовозобовязаних; відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї; виховання у особового складу роти охорони усвідомлення важливості виконання завдань, що стоять перед ними, патріотизму та наполегливості у освоєнні військових знань; згуртованості та злагодженості роботи при виконанні завдань.

Варто зазначити, що всі військовозобовязані Баранівського РВК, які залучались до участі у заході, поставились до завдань з розумінням та відповідальністю. Допомагали в організації занять голова Баранівської РДА Микола Вельчинський та його перший заступник Володимир Хіміч, а голови сільських (селищних) рад та громад (смт Першотравенськ, смт Кам’яний Брід, с. Кашперівка та інших) - особисто очолили підрозділи для проведення стрільб.

Особовий склад військовозобов’язаних Баранівського району взяв участь у виконанні вправ стрільб з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ). Заняття на полігоні були організовані на 5 навчальних місцях, де кожен зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів неповного розбирання (складання) зброї та практично виконати вправи стрільби з АК-74 та ПМ.

фото прес-служби Житомирської ОДА

11 коментарів:

 1. Дякую організаторам, безпосередньо Військовому комісару Безродному та його заступнику Цимбалюку. Організовано на рівні. Зрозуміло, що це не бій, але готовність до захисту слід відпрацьовувати.

  ВідповістиВидалити
 2. Худий28.11.16, 20:39

  Щось там сольно пузатих багато

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім29.11.16, 06:48

  А хто це там в "гражданці" в строю стоїть, Батьківщину "захищає"?

  ВідповістиВидалити
 4. Глядач29.11.16, 19:04

  В гражданці Хіміч. Компліменти від коментаторів "гарні",проте більшість таких коментаторів відмовились їхати, злякавшись, що заберуть... От вам і патріоти...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім30.11.16, 10:42

   Всі надіялися,що заберуть Хіміча... як найбільш оплачуваного "патріота".

   Видалити
  2. Анонім01.12.16, 11:59

   Тобі аноніме так Хіміч мішає, що тебе скоро задушить жаба.

   Видалити
  3. Анонім02.12.16, 18:06

   Вже одного з адміністрації забрали. Другий рік кров за неньку проливає в воєнкоматі.

   Видалити
 5. отак і живемо як барани і будемо так жити бо так 80 % народу Баранівського хоче так жити.... але потім у них щось прокидається і починають 3,14...ти, і довго це роблять, але фізично нічого не роблять...

  ВідповістиВидалити
 6. Анонім08.12.16, 10:49

  Як жаль, що і в гарній справі ШУКАЮТЬ щось вороже. Хтось повинен і організовувати, є ж якась структура керування. Не дай Бог настане час, то всі йдуть! Любіть людей і більше ДУМАЙТЕ про свої вчинки і життя.

  ВідповістиВидалити