11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

01 листопада 2016

Де у Баранівці можна розміщувати агітматеріали на час передвиборчої кампанії. Список


У Баранівці визначили місця для розміщення агітаційних матеріалів на час передвиборчої кампанії. За відповідне рішення проголосували члени виконавчого комітету міськради на засіданні, яке відбулося 25 жовтня.

"Визначити місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) з виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відпоідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року згідно з дислокацією"- йдеться у рішенні міськвиконкому від 25 жовтня.

Як зазначено у додатку до рішення виконкому, таких місць у Баранівці 10, а саме:
 1. Дошка оголошень по вул. Соборна, 22 (поруч з Будинком культури ім.А.Пашкевича);
 2. Дошка оголошень по вул. Соборна (поруч з дитячим майданчиком);
 3. Дошка оголошень по вул. Звягельська (поруч з відділенням "Укрпошта");
 4. Білборд на в'їзді у місто зі сторони Новограда-Волинського (поруч з "Органік мілк");
 5. Білборд на в'їзді у місто зі сторони Першотравенська (поруч з будівлею бувшого КПП);
 6. Сітілайт на перехресті вул. Соборна та Європейська (поруч з магазином "Для Вас");
 7. Сітілайт по вул. Звягельська, 3 (поруч з відділенням "Укртелеком");
 8. Сітілайт на площі Волі (поруч з магазином "Меркурій");
 9. Сітілайт по вул. Звягельська, 2 (поруч з гасрономом);
 10. Сітілайт по вул. Соборна, 20 (поруч з міською радою).

5 коментарів:

 1. Анонім02.11.16, 12:33

  А чому не оголошено плату за оренду Білбордів ? І яким чином заключити договір 7

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім02.11.16, 13:11

   Користуйтесь пошуком. Я знайшов не тільки нові розцінки, а навіть і старі. Виявляється, що ціну навіть знизили. https://baranivka.blogspot.com/2016/10/blog-post_9.html Ну а заключити договір, то мабуть треба прийти в мерію і заключити.

   Видалити
 2. Анонім05.11.16, 20:32

  пропоную на них вивісити список осіб які нашому місту нанесли шкоди а городянам завдали додаткові загрози їх життю та проживанню; 1 Душко Анатолій- хрещений батько програми витравити населення міста інструмент ЕКО_НОВА 2 Гнилориба Вадим-готовий усіх витравити а могили прикрасити вінками з магазину АВІС 3 Починок Микола - похоронив 10тисяч пайовиків районного споживчого товаритства 4 Зелінський Роман -розвалив медицину 5 Ковальський Олег - сплюндровав історію міста і району : : Строев Ігор до цього часу спить з портретом ЯНИКА ПРОШУ ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім06.11.16, 18:32

   Вільчинський Микола - злодій району зі стажем і маетками за ваші гроші Мялківський Сергій - п...к Вільчинського. Шатровський - п...а с...а і старий х...ч Савич-Антибіотик. ДАЛІ БУДЕ?

   Видалити
  2. Анонім07.11.16, 09:42

   Мерія, як завжди, повторює свою мантру 6-річної давності, пересипану матерщиною. Правда,у немилість Космоса потрапив уже й Шатровський. А ще не так давно у мерії казали, що кращого головного лікаря немає й ніколи не буде... Ну-ну! Космос звик обзивати матами і своїх, і чужих.

   Видалити