Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

12 серпня 2016

Керівник Баранівського КП "Полісся" поновився на посаді рішенням суду


Керівник Баранівського комунального підприємства "Полісся" Олександр Куц попри те, що був звільнений райрадою, поновився на посаді рішенням суду та ще й одноосібно нараховує собі премію.

Варто зазначити, що справа проти керівника КП «Полісся» Олександа Куца на даний час повторно знаходиться в апеляційному суді.

Володимир Цицюра показує ряд документів з різних інстанцій щодо оцінки роботи керівника «Полісся». Тут і премії, які буцімто керівник одноосібно сам собі нараховував, і бездоговірна здача в оренду не приміщення, а лише стола та стільця для штабу провладної партії.

Нині Володимир Цицюра - громадський активіст, проте у минулому році, коли й виник конфлікт інтересів, чоловік обіймав посаду заступника голови районної ради. Відтоді, зізнається: ходить по судах та прокуратурах зі скаргами та заявами на керівника «Полісся», позаяк той, каже, зловживав своїм службовим становищем та й досі прикривається заступництвом правлячої партії.

Однак, тоді, під тиском невдоволених, на сесії місцевої районної ради шостого скликання депутати таки приймають відповідне рішення про звільнення Куца з посади. Проте, управлінець не здає позицій та йде відстоювати свої права у правочинних інстанціях. В результаті, суд виносить рішення: поновити чоловіка на посаді, що у свою чергу викликає неабияке невдоволення у більшості депутатів Баранівської райради.

Нині чергова сесія вже сьомого скликання. Народні обранці знову бойкотують та виступають проти продовження робочого контракту Куца, позаяк певні, чоловік зазнався, буцімто ні прокуратура, ні суд не в змозі позбавити його крісла керманича «Полісся».

Сам винуватець бурхливих обговорень виправдовується, звинувачення щодо нього – безпідставні. Запевняє, що на своїй посаді діяв лише у рамках чинного законодавства.

Після кількагодинних словесних перепалок у сесійній залі питання щодо повторного розриву контракту із Куцем виноситься на голосування. Із двадцяти шести присутніх депутатів – до голосування приєднується лише 17 осіб, що й унеможливлює прийняття зазначеного рішення. На цьому галасливе питання у рамках сесії оголошують закритим. Однак, як повідомляє мсцева прокуратура, судова тяганина продовжується.

Чи допоможе прикривання провладною партією й далі виходити сухим із води Куцеві, громадський активіст пан Володимир стверджувати не береться. Каже: чекатиме засідання апеляційного суду, яке відбудеться 6 вересня. Тоді й стане зрозуміло, на чиєму боці феміда.