Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

05 липня 2016

У Баранівському районі на річці Смолка хочуть відновити греблю


У селі Суємці Баранівського району, з метою кращого забору води, на річці Смолка мають відновити греблю. Для проведення частини робіт мають залучити кошти спонсорів. а самі роботи розпочати вже у липні.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській райдержадміністрації

"3 липня Баранівський район з робочим візитом відвідав начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Вадим Войцешук. Одним із питань робочої похїздки було відновлення греблі на річці Смолка в селі Суємці Баранівського району. Найближчим часом планується позитивно вирішити це питання, адже всі зацікавлені в тому, аби на річці Смолка був кращий забір води", - розповіли в РДА.

За словами голови райдержадміністрації Миколи Вельчинського, для проведення робіт по відновленню греблі залучать кошти спонсорів, а самі роботи розпочнуть вже у липні.

"Ми мали розмову з представниками одного з місцевих підприємств. Цілком можливо, що вони профінансують якусь частину робіт. Після розроблення і затвердження документації розпочнемо роботи. Плануємо, що це буде вже у липні", - розповів голова РДА.

фото з сайту Баранівської РДА

Нагадаємо, у мікрорайоні Заріччя мають встановити дитячий ігровий майданчик.