22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

05 липня 2016

У Баранівському районі на річці Смолка хочуть відновити греблю


У селі Суємці Баранівського району, з метою кращого забору води, на річці Смолка мають відновити греблю. Для проведення частини робіт мають залучити кошти спонсорів. а самі роботи розпочати вже у липні.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській райдержадміністрації

"3 липня Баранівський район з робочим візитом відвідав начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Вадим Войцешук. Одним із питань робочої похїздки було відновлення греблі на річці Смолка в селі Суємці Баранівського району. Найближчим часом планується позитивно вирішити це питання, адже всі зацікавлені в тому, аби на річці Смолка був кращий забір води", - розповіли в РДА.

За словами голови райдержадміністрації Миколи Вельчинського, для проведення робіт по відновленню греблі залучать кошти спонсорів, а самі роботи розпочнуть вже у липні.

"Ми мали розмову з представниками одного з місцевих підприємств. Цілком можливо, що вони профінансують якусь частину робіт. Після розроблення і затвердження документації розпочнемо роботи. Плануємо, що це буде вже у липні", - розповів голова РДА.

фото з сайту Баранівської РДА

Нагадаємо, у мікрорайоні Заріччя мають встановити дитячий ігровий майданчик.

4 коментарі:

 1. Анонім07.07.16, 08:37

  Нормальна движуха. Під носом, і ніхто не бачив. Побачили. Молодці!

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім07.07.16, 10:51

  Да! Є шанс воду зверху утримати. Непогано.

  ВідповістиВидалити
 3. Тетяна07.07.16, 19:19

  Люди, а коли шлюз дороблять??????????????

  ВідповістиВидалити
 4. Анонім07.07.16, 23:13

  Перед виборами мер скаже, що через місяць. Так що чекайте.

  ВідповістиВидалити