24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

02 липня 2016

Юні баранівські футболісти взяли участь у міжнародному турнірі в Польщі


Команда юних баранівський футболістів 2004-2005 років народження прийняла участь у ІХ Міжнародному турнірі з футболу "Memoriał Antoniego Trybonia”, який проходив 25 червня у Польщі.

Про це місто Баранівка повідомив директор Баранівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Володимир Присяжнюк.

Участь у турнірі приймали 12 команд з Франції, Польщі, України та Білорусі.

"За підсумками турніру, наші хлопці зайняли середину турнірної таблиці. Я вважаю, що це доволі непоганий результат. Адже ми маємо зовсім невеликий досвід участі у міжнародних змаганнях. Після турніру для футболістів з України та Франції організували день відпочинку у басейні, а ввечері провели дружні зустрічі на пікніку, де дитячі збірні України, Франції і Польщі грали проти збірної команди тренерів. Перемогла, як то кажуть, дружба. Наші нові друзі з Польщі та Франції запропонували нам співпрацю між спортшколами для проведення зустрічей та змагань. Отже, маємо надію, що наші юні футболісти через декілька років гідно захищатимуть честь нашої країни на Євро-2024", - розповів Володимир Присяжнюк.

фото Віктора Присяжнюка

1 коментар: