Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

10 травня 2016

У Баранівці відзначили День перемоги над нацизмом у Європі


Ранок 9 травня у Баранівці розпочався з урочистої ходи ветеранів та трудових колективів міста від будівлі райдержадміністрації до площі Волі. Після чого відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Європі.

Головними в цей день були ветерани Другої світової війни. Вітаючи їх, міський голова Анатолій Душко зазначив, що у нашому місті проживає 18 учасників бойових дій 1941-1945 років. Найстаршому з них виповнилося 99 років, наймолодшому - 86.

Після промови міського голови Анатолія Душка, голови Баранівської райдержадміністрації Миколи Вельчинського, депутата Житомирської обласної ради Наталії Кокітко, голови районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Івана Цимбалюка та представників духовенства присутні вшанували пам'ять загиблих і полеглих за Україну хвилиною мовчання.

Після чого відбулася церемонія покладання квітів до братської могили радянських воїнів і пам'ятних знаків: воїнам-афганцям, героям Небесної сотні та героям УПА.

По закінченні мітингу всі бажаючі продовжили святкування у міському парку, де на них чекали: святковий концерт, солдатська каша, дитячі атракціони, футбол та дискотека.

Нагадаємо, на святкування Дня Перемоги міськвиконком виділив 10 995 грн.

повну версію відео дивіться тут, фоторепортаж - тут