Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

06 травня 2016

9 травня у Баранівці: урочистий мітинг, святковий концерт, футбол та дискотека


9 травня, у день 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Баранівці передбачається проведення урочистого мітингу, святкового концерту, футболу та молодіжної дискотеки.

Програма святкування опублікована на сайті Баранівської міської ради.

Святкування розпочнеться о 10:00 з урочистого мітингу на площі Волі. Після чого всі бажаючі зможуть продовжити святкування у парку, де о 12:00 розпочнеться святковий концерт «З днем Великої Перемоги» за участю аматорів та навчальних закладів міста.

Крім того, відбудуться показові виступи Баранівської секції «Кіокушинкай карате». О 15:00 свято продовжить футбольний поєдинок між ФК "Баранівка" та ФК "Авангард" (Довбиш), котрі зустрінуться у фінальному матчі розіграшу Кубка Баранівського району по футболу.

Завершить святкування 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні молодіжна дискотека, котра розпочнеться о 21:00 на літньому танцювальному майданчику.

Програма святкових заходів:

Площа Волі
 • 10.00 - Урочистий мітинг, присвячений 71-й річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Герої живуть доти, доки про них пам’ятають».
Парково-спортивний комплекс ім. Василя Хоменка
 • 12.00 - Показові виступи Баранівської секції «Кіокушинкай карате», святковий концерт «З днем Великої Перемоги» за участі навчальних закладів міста;
 • 15.00 - Фінал Кубка Баранівського району по футболу
  ФК «Баранівка» - ФК «Авангард» (Довбиш);
 • 21.00 - Святкова молодіжна дискотека.
Під час проведення заходів працюватиме «польова кухня», дитячі атракціони та здійснюватиметься виїзна торгівля.

На проведення заходів міськвиконком виділив 10 995 грн:
 • придбання призів, сувенірів, продуктових наборів - 3 000 грн,
 • квіти, листівки та конверти для привітання ветеранів - 2 000 грн,
 • придбання та оформлення корзин з живими квітами для покладання до пам'ятника загиблим воїнам на площі Волі, до меморіальної дошки загиблим працівникам фарфорового заводу  та до могили невідомого солдата в міському парку- 2 300 грн,
 • господарські витрати (святкове оформлення вулиць, прикрашання сцени, виготовлення афіш, придбання прапорів тощо) - 3 455 грн,
 • оплата за газ "Вічного вогню" - 200 грн.