Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

21 травня 2015

У центрі Баранівки встановили основу для майбутнього пам'ятного знаку героям УПА


21 травня у Баранівці праворуч з пам'ятним знаком "Баранівці - 430", що в центрі міста, встановили основу для майбутнього пам'ятного знаку героям УПА, офіційне відкриття якого заплановане на 29 травня.

Нагадаємо, ініціатором встановлення пам'ятного знаку виступила Баранівська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка, яка звернулась із відповідною заявою до Баранівської міської ради 9 квітня.

16 квітня, на черговій сесії міської ради, рішення про встановлення пам'ятного знаку героям УПА у центрі Баранівки депутати підтримали майже одноголосно.

Як повідомили представники районного осередку РПЛ, сам пам'ятний знак вже готовий і найближчим часом буде доставлений у Баранівку. Щоправда зміст самого напису радикали поки що тримають у таємниці та обіцяють, що він приємно здивує багатьох патріотично налаштованих городян.

Крім пам'ятного знаку буде встановлений флагшток висотою близько 10 метрів з червоно-чорним прапором, розмір якого становитиме 2х3 метри.

"Меморіальна плита - готова, але напис ми поки що залишимо у таємниці. Єдине, що скажу - напис буде золотими літерами. Баранівка буде першим містом у Житомирській області, де офіційно буде встановлено пам'ятний знак героям УПА та піднято червоно-чорний прапор, який шиють під замовлення у місті Рівному з тканини, яку передали зі Львова. Всі були дуже здивовані, що виконують замовлення для невеликого містечка на Житомирщині та сказали, що це вже не замовлення, а братська допомога у визволенні з духовного рабства", - розповів голова Баранівської районної організації РПЛ Олег Ковальський.

Також на офіційне відкриття пам'ятного знаку героям УПА очікується візит народного депутата України, лідера РПЛ Олега Ляшка, інших депутатів, військового оркестру та естрадного гурту, назву якого поки що теж тримають у таємниці.

Разом з тим, вдалося дізнатися, що підняття червоно-чорного прапору буде відбуватися під пісню-гімн Степана Чарнецького «Ой у лузі червона калина» у виконанні військового оркестру та директора міського БК ім. А.Пашкевича В'ячеслава Шляхтенко.