Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

05 лютого 2015

У Баранівці планує відновити свою діяльність «Політична рада»


У Баранівці планує відновити свою діяльність «Політична рада при голові райдержадміністрації». З цією метою на минулому тижні відбулася зустріч першого заступника голови Баранівської райдержадміністрації Володимира Хіміча з керівниками районних осередків політичних партій.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

Політична рада при голові Баранівської райдержадміністрації є консультативно-дорадчим органом, метою діяльності якого є більш повне врахування пропозицій та рекомендацій районних осередків політичних партій щодо налагодження конструктивної взаємодії між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування для забезпечення політичної стабільності в районі, вироблення узгоджених рішень щодо формування ефективної політики з питань суспільно-політичного та соціально-економічного життя району.

Своє бачення діяльності майбутньої оновленої «Політичної ради» висловили учасники зустрічі: Юрій Цимбалюк (Народний Фронт), Володимир Кундельський (Удар), Олег Ковальський (Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Підгурський (Соціалістична партія України), Сергій Ворощук (Батьківщина), Аліджан Курбатов (Українська платформа) та депутат Баранівської районної ради Ігор Строєв.

У ході дискусії була вироблена спільна думка про те, що майбутня «Політична рада» має бути колегіальним органом, голову і секретаря якого призначають члени ради шляхом голосування. Принципово, що, на відміну від попередніх складів «Політичної ради», голова районної держадміністрації не буде її очолювати. У зв’язку з цим назву «Політична рада при голові районної державної адміністрації» вирішили замінити на «Політична рада при Баранівській районній державній адміністрації» та закликають керівників усіх районних осередків політичних партій (а їх, за даними Баранівського районного управління юстиції, зареєстровано 59) приєднатися до участі у створенні «Політичної ради».