11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

05 лютого 2015

Баранівський лісомисгосп визнали кращим трудовим колективом серед лісівників


В обласному управлінні лісового та мисливського господарства визначали переможців трудового суперництва. Перехідний штандарт та диплом І ступеня цього разу виборов трудовий колектив державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство».

Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

Другу місце зайняли лісівники з Білокорович. Городницький лісгосп посів третє місце.

Підводячи підсумки господарсько-фінансової діяльності за минулий рік, конкурсна комісія брала до уваги виконання всіх планових показників: садіння лісу, догляд за культурами, охорона насаджень, виробнича діяльність, сплата податків тощо.

Крім того, трудові колективи двох лісогосподарських підприємств – Новоград-Волинського та Ємільчинського - отримали подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток лісової галузі області.

Начальник управління Андрій Курінський щиро подякував всьому 6-тисячному колективу лісівників області за добросовісну та злагоджену працю в минулому році.

фото прес-служби ЖОУЛМГ

8 коментарів:

 1. Анонім05.02.15, 14:33

  Оце треба вміти розвалити лісову галузь району, організувати нижній склад свого приватного бізнесу та ще встигнути і там вчасно завести дровматеріалу за 1 місце. Чекай, піонерську хату скоро заселять луган дони або бати.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оксана06.02.15, 00:40

   А тут я з Вами не згодна. Мені здається галузь навпаки не розвалили, а зберегли. Я зараз не про крадений ліс, а про галузь, як таку. Та й крадуть більше приватні підприємці з лісопилками та сушарками, а не лісгосп. Підприємство працює, люди мають зарплату. Багато висаджують лісу - це правда. Там багато дітей вчаться в "Паростку" і перемагають на всеукраїнський конкурсах. Так що...

   Видалити
 2. Павло05.02.15, 15:19

  Молодці! Перше місце в області! Але якщо сплатили податків більше всіх, то значить продали (вирізали) лісу більше всіх. А якщо врахувати , що неофіційно вирізали мабуть не менше ніж офіційно, то хіба це добре? Лишається лише сподіватись, що посадили нових дерев не менше ніж зрізали. Я б таке на законодавчому рівні запровадив. Зрізали 1000 дерев - покажіть докази, що 1000 дерев посадили. Тільки тоді можете переробляти, продавати і за зарплатою в касу йти.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Хол. АТЛАНТ05.02.15, 20:49

   Хто нагороджував той сліпий як котеня... А може за боксоту дали штандарт...Повний дебілізм ...

   Видалити
  2. Оксана06.02.15, 00:45

   Підримую Павла. Особливо у частині законодавчо закріпити "скільки зрізав - стільки посади". Як на мене, то це було би дуже справедливо, як по відношенню до природи загалом, так і до лісу безпосередньо.

   Видалити
  3. Анонім06.02.15, 08:49

   Знаю чувака, який Остудімова порве, як тузік грелку. Скоро він його побачить...

   Видалити
  4. Василь06.02.15, 14:36

   Що Ви маєте на увазі?

   Видалити
  5. Це Шарко. Місцевий пес. Він нічого не має на увазі. Просто гавкає. Робота така.

   Видалити