Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

05 лютого 2015

Сергій Конопатський: "Завдання першого етапу 4-ї хвилі мобілізації виконано на 100%"


Як зазначив військовий комісар Баранівсько-Романівського об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Конопатський, завдання першого етапу четвертої хвилі мобілізації виконано на 100%.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Під час робочої поїздки до Романівського району 4 лютого голова облдержадміністрації Сергій Машковський провів засідання оперативного штабу. Одне з головних питань, що стояло на порядку денному, - проходження четвертої хвилі мобілізації.

У Романівському районі військовозобов’язаним вручена 161 повістка, з них 11 – офіцерам. 61 військовозобов’язаний прибув до комісаріату і пройшов медичний огляд. З них 13 чоловіків вже проходять службу у навчальних підрозділах, в тому числі 1 офіцер.

Сергій Конопатський зупинився на проблемі щодо військовозобов’язаних, які не з’явилися у комісаріат за викликом військового комісара. Це 99 чоловіків, які з різних причин не отримали на руки повістки. Така кількість тих, хто не з’явився до військкомату, на думку комісара, пов’язана з відсутністю робочих місць у районі - люди виїжджають за його межі. Матеріали на них передані до районного управління МВС для уточнення місця перебування. До цього залучені також сільські і селищні ради.

Матеріали щодо 2 військовозобов’язаних будуть передані до слідчих органів прокуратури. Дії цих людей, що письмово відмовились від отримання повісток, мають ознаки злочину і кваліфікуються як ухилення від військової служби. Такого масового явища, як ухилення від проходження служби за станом здоров’я, у районі не спостерігається.

За повідомленням військового комісара, під час перших трьох хвиль мобілізації до Збройних Сил з Романівського району пішло служити 164 чоловіки.

«Цих людей протягом 2015 року ми маємо замінити такою самою кількістю солдатів і офіцерів. Потрібно дати хлопцям можливість відпочити, залікувати рани, моральні і психологічні травми», - зазначив Сергій Конопатський.


фото прес-служби облдержадміністрації, відео користувача tvradiozt1

Немає коментарів:

Дописати коментар