Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

05 грудня 2014

У Баранівці поховали бійця Дніпропетровської механізованої бригади , який загинув в АТО


5 грудня у Баранівці попрощалися з 38-річним бійцем 93-ї окремої механізованої бригади - рядовим Олексієм Сафіним, який загинув під час мінометного обстрілу 27 листопада поблизу Донецького аеропорту.

Олексій Павлович Сафін народився 21 серпня 1976 року. Проживав у місті Баранівка (мікрорайон Заріччя), виховувався у багатодітній родині. Його мама нагороджена орденом «Мати-героїня», адже разом із батьком вони дали дорогу в життя сімом дітям.

Олексій Сафін був призваний до Збройних Сил України в рамках часткової мобілізації. Потрапив у зону проведення антитерористичної операції у складі 93-ї окремої механізованої бригади (Дніпропетровськ). Його життя трагічно обірвалося 27 листопада поблизу Донецького аеропорту. У загиблого залишися батьки, дружина та двоє дітей.


фото та відео Оксани Пилипчук
Нагадаємо, у серпні Баранівський район втратив п'ятьох земляків, які полягли в боях на сході України. 5 серпня у Кам’яному Броді поховали Костянтина Дронговського, 6 серпня селище Довбиш попрощалося з Віталієм Медушевським, 8 серпня відбувся похорон Вітлія Приймака з села Берестівка. 13 серпня у Баранівці з військовими почестями ховали 36-річного офіцера управління оперативного командування «Північ», підполковника Віктора Новіцького. 15 серпня у Мар’янівці попрощались з рядовим Вадимом Пашковським.