19 серпня в міській раді відбулося засідання журі конкурсу на кращу концептуальну ідею погруддя Тарасу Шевченку. В результаті голосування було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу колектив скульпторів з Києва під керівництвом Петра Гронського.
Про це повідомляється на сайті Баранівської міської ради.
Ідея цього авторського колективу полягає в поєднанні існуючого комплексу з червоного граніту з новоствореним погруддям Шевченка, яке передає найхарактерніші риси поета.
Гронський та його колектив запропонували виготовити погруддя з довговічного й водночас сучасного матеріалу «полімер-граніт» з наповнювачем із сірого граніту. Таке поєднання кольорів, на думку авторів, підкреслить та виділить погруддя на тлі наявного архітектурного ансамблю й природного ландшафту та надасть скверу нового сучасного вигляду.
Гронський та його колектив запропонували виготовити погруддя з довговічного й водночас сучасного матеріалу «полімер-граніт» з наповнювачем із сірого граніту. Таке поєднання кольорів, на думку авторів, підкреслить та виділить погруддя на тлі наявного архітектурного ансамблю й природного ландшафту та надасть скверу нового сучасного вигляду.
Саме цей колектив отримає обіцяну міськрадою грошову премію в розмірі 2 тисячі гривень.
Нагадаємо, дещо раніше влада Баранівки вирішила продати постамент, що залишився від демонтованого пам’ятника Леніну. Однак, отримавши висновок Державного гемологічного центру в міській раді передумали його продавати. Оскільки за результатами експертизи ціна лише одного гранітного блоку становить 3887,13 доларів США.
В результаті було прийнято рішення не продавати постамент, а після проведення реставраційних робіт встановити на ньому погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку.
Яке місто - такий і памятник...
ВідповістиВидалитине місто, а мер
ВидалитиДо чого тут мер, по памятнику було створено конкурсну комісію, а проекти памятників робили відомі архітектори,але вам все не так, не знаю як но не так, і саме головне у всьому винен мер, щоб не трапилось, з ваших слів він буде скоро буде винен в тому що погода не така і сонце не так світить. .
Видалитиа хто формував ту "комісію"?
ВидалитиХотілось би знати склад тої конкурсної комісії, це вже не смішно...
Видалитисправді, яка убогість, нема слів
ВідповістиВидалитиА в чому убогість не підкажете? Аби ото ляпнути...
Видалитипідказати можу я, якщо Ви цього не бачите, але боюсь Вас образити
ВидалитиІз "сучасного матеріалу" полімер-граніту я купив мийку для кухні, через рік вона добряче позеленіла, погано відмивається і продовжує темніти, а була світло-сіра. Два роки тому я заплатив за неї 2380 грн., дружина вже пиляє...
ВідповістиВидалитиДаже при самом тщательном соблюдении технологии изготовления, полимергранит выгорает на свету, а от перепадов температуры и воздействия прямых солнечных лучей со временем на нём могут образовываться трещины. Нагрев также может вызвать деформацию и «перекос» такого памятника.
ВидалитиИз всего вышесказанного можно сделать следующий вывод: если для вас важна действительно долгая память об усопшем, памятник из полимергранита — не самый лучший, хотя и не худший, вариант. Его можно смело рекомендовать тем, для кого приоритетна невысокая стоимость памятника на могилу.
нічого, хай ставить хоч з пластиліну, прийде час - завеземо в Таборі...
ВідповістиВидалитиВаша правда. Це просто ржака))) в Андрушівці як мікропістон, а в Олевську просто несуразиця якась. Наш і правда в порівнянні з цими жахами доволі гарний. І по розмірам і по вигляду.
ВідповістиВидалитиА чого порівнювати з Андрушівкою і Олевськом, чого не з Коростенем і Новоградом?
ВідповістиВидалитиа це логіка жлоба - аби не гірше, як десь
ВідповістиВидалити"Нормальне" для кладбища, а не для памятника в районному центрі, сором
ВідповістиВидалитиу свої "трохи за 30" я помітив дивну річ - чомусь переважно такі от сірі жлоби з усіх сил деруться до влади на низьких щаблях тої хиткої драбини, до верхніх вони рідко долазять, конкуренція вже не та, а в малій інертній громаді вони почуваються досить комфортно і часто її очолюють, я нікого конкретно не маю на увазі, просто хтось тут жлоба згадав...
ВідповістиВидалитиТа замовкніть вже! Горе-критики. Теж мені спеціалісти. Погруддя гарне, органічно вписується. Майстри, що його робитимуть - визнані не тільки на Україні та не просто за гарні очі. Коли класно - майте гідність визнати, що це класно.
ВідповістиВидалитиА ви мабуть були в журі
ВідповістиВидалитиЯ зайшов. Почитав. Нічого нового не побачив.Там, як і тут, написано хто подавав. І що з того? Питання в тому, чого ніде не написано ХТО ВИБИРАВ???
ВідповістиВидалитиХто б не вибирав, але вибір проводився лише серед тих проектних пропозицій, які були подані на конкурс! Якщо Ви, панове, так чудово розумієтеся на пам'ятниках, тоді чому не подали свої ескізні пропозиції? Невже слабо? До речі, як видно з інформації на офіційному сайт міської ради, переможцями стали визнані й досвідчені скульптори. А що можете запропонувати Ви, шановний Максиме Пашкевичу? Ви, котрі підписалися прізвищем відомого українського композитора? Що створили Ви у своєму житті? Прославили місто піснею? А може, скульптурою? Чи, може, подали в міську раду якусь чудову ідею щодо покращення життя мешканців міста? Якщо хоча б якесь з Ваших "ноу-хау" "зарізали" бюрократи з міськради, то повідомте про це.Перед тим, як кинути в когось камінь, подивіться на себе. Що доброго зробили Ви для Ваших рідних, сусідів, інших мешканців Вашої вулиці? Критикувати завжди легше, ніж працювати самому...
ВідповістиВидалитиВас лише запитали про склад комісії, що обрала даний проект, а Ви у відповідь твір на пів-сторінки наваяли на тему: "А що зробив для міста ти?". Ви цим самим ще більше себе дескредитуєте. Себе, бо я так розумію, що Ви або один із членів цієї комісії або працівник міськради. Ну і раз Ви так запитуєте, що зробив для міста Максим, то може розкажете, що для міста зробили особисто Ви ?
ВідповістиВидалитиНе знаю, Павле, чому моє запитання до Максима викликало таку бурю Ваших емоцій. Можливо, під іменами Максим і Павло криється такий же Анонім, як і я. По-друге, моє запитання стосувалося не так добрих справ на благо міста, як на благо його людей. Мною ж особисто зроблено не так і багато, але достатньо для того, щоб іти містом і зустрічати у відповідь приязні усмішки своїх земляків, а не чути у спину чиєсь шипіння. Афішувати ж добрі справи, на мою думку, не варто, адже тоді вони обернуться дешевим піаром. Творіть добро, панове, і тоді світ вам вертатиме його. Адже світ - ніби дзеркало. Хай ваше відображення в ньому буде світлим і привітним, а не чорним і гнітючим. Бувайте!!!!!
ВідповістиВидалитиГоворив говорив а членів комісії яка обрала це погруддя так і не назвав. Ви не Душко часом? Дуже гарно говорите і все не по темі. Про все що завгодно, але тільки не про те, про що Вас питають.
ВідповістиВидалитиЯ не працівник міської ради і так само не знаю складу комісії. Однак радію з того, що переможцями конкурсу стали відомі скульптори. Тому й упевнений, що погруддя буде виконано майстерно, а не кустарними способами. Повірте: справжні майстри нездатні виготовляти ширпотреб, бо тримають марку!
ВідповістиВидалитиМені теж подобається. Гарне погруддя. До цього постаменту саме таке і вписується. Та й Жукова в Москві теж кому попало не дали би робити.
ВідповістиВидалитиприрівняли.Памятник Жукову в Москві є справжнім витвором мистецтва, а це,вибачте,як того Франкейштейна зліпили - ноги від одного,голова вже друге...
ВідповістиВидалитиЦе Ви такий розумний, бо знаєте звідки постамент.
Видалити