24 липня мала відбутися чергова сесія Баранівської районної ради. На 10 годину ранку у залі було присутньо 20 із 42 депутатів. Через відсутність кворуму, засідання сесії перенесли на вівторок, 28 липня.
"У залі присутні 20 із 42 депутатів районної ради, кворуму немає. Які будуть пропозиції? Переносимо? Поступила пропозиція перенести на вівторок. Отже, чекаємо всіх у вівторок на 10 годин", - сказав заступник голови Баранівської районної ради Володимир Цицюра.
На розгляд сесії районної ради вносились 16 питань, серед них: питання районного бюджету, комунальної власності, про оптимізацію загальноосвітніх шкіл району, охорону навколишнього природного середовища, план роботи райради на ІІ півріччя.
На думку Володимира Цицюри, неявка депутатів на засідання сесії пов'язана з питанням щодо внесення змін до рішення райради від 3 квітня про закриття 6-ти загальноосвітніх шкіл.
"У сьогоднішньому порядку денному було включено питання щодо внесення змін до рішення районної ради по питанню закриття загальноосвітніх шкіл. Саме з цим питанням почали пов'язувати неявку депутатів. На жаль, дане питання сильно заполітизовано, але, шановні депутати, хто не з'явився сьогодні на сесію, ви повинні згадати про свої депутатські обов'язки. Якщо сьогодні настав час приймати відповідальні рішення, то ви повинні мати сміливість виступати, приймати ці рішення і висловлювати свої думки. Сьогодні не час ховатися", - сказав Володимир Цицюра.
За словами Володимира Цицюри, після додаткового опрацювання було прийнято рішення залишити 4 школи на рівні I ступеня та не закривати. Саме такі зміни до попереднього рішення райради мали внести на розгляд даної сесії.
"Сесією райради було прийнято рішення про призупинення 6 шкіл. Після додаткового опрацювання вирішено 4 школи залишити на рівні I ступеня. Ваша неявка не дозволяє цього зробити і на 1 вересня дійсно всі 6 шкіл призупиняться. Тому я вас прошу згадати про свої обов'язки, прийти у вівторок на сесію районної ради і якщо у когось є якісь думки - висловити, або підтримати саме переведення шкіл в I ступінь", - сказав Володимир Цицюра.
Зарплату тим депутатам неплатити чого на роботу не ходять
ВідповістиВидалитиа депутатам ніхто і не платить
ВидалитиТак якого вони туди пішли,поясніть,і навіщо нам такі депутати захотіли прийшли захотіли не прийшли
ВидалитиДепутатам не до шкіл, у відпустках, мабуть.
ВідповістиВидалитиТетяно, було б смішно, якби не так сумно... Вважаю, що потрібно надрукувати в газеті прізвища тих депутатів, котрі часто пропускають роботу сесії. Дуже часто багато відсутніх. Чого було йти в депутати? Непопулярні рішення теж доводиться приймати і вирішувати важливі питання. Але чомусь багато хочуть бути на якихось посадах, керівниками... Багато амбіцій, а пряму депутатську роботу не завжди хочеться робити. Через бюрократію важко вирішувати проблеми виборців. Вибачте, коли щось не те написала.
ВідповістиВидалитиПотрібно надрукувати прізвища тих депутатів, які не прийшли на сесію. Ми повинні знати, кого вибрали. А то восени знову будуть розповідати , які ми хороші і обіцяти золоті гори. ПРІЗВИЩА ДЕПУТАТІВ В ІНТЕРНЕТ І ГАЗЕТУ.
ВідповістиВидалитиЩась, так воно й буде...
ВідповістиВидалитиУ більшості депутатів, тих що не з'явились, були поважні причини.
ВідповістиВидалитиЦиркачі...
ВідповістиВидалитиПитання цікаве... Не проголосують то всі 6 шкіл закриється. Проголосують, щоб 4 лишити, то чим їх потім будуть фінансувати? Дуже ж запевняли, що немає грошей. Крім того самі ж говорили, що їх недоцільно фінансувати, бо витрати величезні. Наскільки я памятаю більше 20 тисяч на учня в той час, як у "звичайній" школі щось у районі 8 тисяч. Цицюра каже: "Після додаткового опрацювання вирішено 4 школи залишити". Що змінилось? Зайві гроші в бюджеті зявились, нема куди їх потратити?
ВідповістиВидалития, можливо, скажу не дуже прагматичні речі, але ми за грошами забули про саме село. я розумію, війна, реформи, невигідно і т.д і т.п. але там де немає школи перестають жити молоді люди і село поступово вимирає.вимирають і справжні українські традиції залишається шароварщина. зрозуміло, що і рівень знань в таких школах так собі. але всі професорами не будуть, комусь і корів пасти потрібно. одним словом, розумію, що це необхідність, але чомусь дуже сумно...
ВідповістиВидалитиПроїжав біля Лісовської школи, гарна , акуратна, нові вікна, кругом зелено, сльози на очах.Що з нею буде через пару років? Вже були часи коли дитячі садочки закривали, а потім героїчними зусиллями і великими коштами відбудовували, щоб було куди піти маленьким громадянам нашої неньки. Господи, спаси Україну від цієї сарани яка зараз при владі.
ВідповістиВидалитиТи троль, а не ігор. В тебе тут завжди сльози на очах, крокодилячі. Це при цій владі в селі не стало дітей? Чи при цій владі вкладали гроші в ремонт школи, яку мали закривать? Так мали, і не одну її, але бабло відмили, а тепер ой-ой, пробі...
ВидалитиЯкі ж рішення прийняли депутати? Чи знов не зібрались?
ВідповістиВидалитиЗібралися, 4 школи залишили на рівні I ступеня, а 2 закрили.
ВидалитиА які залишили?
ВидалитиПеревели в I ступінь - Закриничанська, Красульська, Берестівська і Жарівська.
ВидалитиПризупинили функціонування - Лісовська і Радулинська.
Дякую за інформацію.
Видалити