11 березня 2020

У Житомирській області всі навчальні заклади на 3 тижні закрили на карантин


У Житомирській області у закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної освіти з 12 березня по 3 квітня призупиняється навчальний процес.

 Про це повідомляє пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

"У Житомирській області у закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з 12 березня по 3 квітня 2020 року призупиняється навчальний процес", - йдеться у повідомленні.

Розпорядження № 183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти» голова ОДА Віталій Бунечко підписав сьогодні, 11 березня.

Відповідно до розпорядження призупиняється на три тижні освітній процес у всіх навчальних закладах на території Житомирської області. Також забороняється проведення масових заходів у закладах освіти та в приміщеннях гуртожитків.

Також голова ОДА своїм розпорядженням покладає ряд завдань на структурні підрозділи облдержадміністрації. Управління освіти і науки ОДА має здійснити заходи щодо організації навчання з учнями (студентами) з використанням можливостей інтернет-ресурсів та шляхом дистанційного навчання. Управління охорони здоров’я ОДА та ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області має проводити інформаційно-просвітницьку роботу щодо запобігання поширенню захворювання на коронавірусну інфекцію (COVID -19).

Немає коментарів:

Опублікувати коментар