Навчальний центр Art Beauty Studio School запрошує на курси салонного моделювання. Телефонуйте: (093) 152-37-70, (098) 700-26-75.

28 квітня 2019

У Баранівській громаді проводять конкурс на краще художнє оформлення зупинок


У Баранівській ОТГ оголосили конкурс на краще художнє оформлення зупинок громадського транспорту. Переможець отримає 15 тис. грн, проте спрямувати ці кошти можна лише на потреби дітей та молоді.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.

Як зазначено у повідомленні, конкурс на краще художнє оформлення зупинок громадського транспорту має назву «Маршрутом рідних місць» та оголошений з метою широкого залучення дітей, молоді та жителів громади до оновлення та благоустрою рідних місцин власними руками, шанобливого ставлення до спільної праці та зв’язку між поколіннями.

Конкурс проводиться до Дня захисту дiтей, переможців визначатиме конкурсна комісія.

Завданнями конкурсу організатори визначають:

– заохочення молоді до спільної творчої праці;
– мiнiмалiзувати бажання до вандалізму;
– виховання естетичного смаку;
– сприяння розвитку та реалізації творчих ініціатив юних митців;
– популяризація дитячої творчості;
– обмін творчим досвідом.

Участь у конкурсі можуть брати активісти громади, представники учбових та позашкiльних закладів освiти, органи місцевого самоврядування, працівники галузі культури, художники, аматори. Учасниками можуть бути індивідуальні митці або колективи.

Для участі необхідно подати заявку та ескізи робiт авторів до міськвиконкому. Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку b.meriya@.ukr.net з поміткою у назві теми листа «Маршрутом рідних місць».

Заявки приймаються до 16 травня, розглядаються конкурсною комісією та допускаються до участі у конкурсі. Конкурс триватиме з 17 травня до 1 червня 2019 року.

Переможець конкурсу отримає грошову винагороду у сумі 15 тис. грн. Винагорода має бути використана лише на потреби дiтей або молодi громади, за рішенням команди переможця.

Немає коментарів:

Дописати коментар