Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

23 січня 2019

У Баранівці два навчальні заклади на півтора тижні закриють на карантин


З метою попередження епідемічного розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій два загальноосвітні навчальні заклади міста Баранівка на півтора тижні закриють на карантин.

За словами директора Баранівської загальноосвітньої школи №2 Сергія Сіцінського, станом на 23 січня в школі захворіло майже 30% дітей.

Тому, з метою попередження епідемічного розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій з 24 січня по 4 лютого у школі вирішили оголосити карантин.

Таке ж рішення прийняли у Баранівської гімназії, там захворіло понад 30% учнів.

Інформацію щодо впровадження обмежувальних заходів у вищезазначених навчальних закладах міста Баранівки підтвердив начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Юрій Козир.

За його словами, через несприятливу епідситуацію щодо захворюваності на грип на ГРВІ, за рекомендацією Держпродспоживслужби, у місті Баранівка з 24 січня по 4 лютого буде призупинено навчальний процес у Баранівській школі №2 та Баранівській гімназії.

Немає коментарів:

Дописати коментар