Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

05 грудня 2018

У Баранівці провели шаховий турнір з презентацією фотовиставки про аварію на ЧАЕС


1 грудня у Баранівці провели шаховий турнір, приурочений до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та презентували фотовиставку.

У результаті змагань I місце і перехідний кубок виборов Євген Косинський, II місце посів Ігор Никитюк, а III - Віктор Ейсмонт.

Переможців нагородили дипломами і грошовими преміями. Також всі учасники турніру отримали у подарунок сувеніри з логотипом Баранівської громади.

Під час проведення турніру працювала фотовиставка про аварію на ЧАЕС, евакуаційний період, лікування дітей на Кубі, будівництво саркофага й арки над реактором та про життя Баранівської районної спілки «Чорнобиль-94». До 6 грудня виставка експонуватиметься в Баранівській гімназії, а з 10 до 12 грудня - в Баранівській школі №2 ім. Ольги Сябрук.

Організаторами турніру виступили: Баранівська районна спілка «Чорнобиль-94» на чолі з головою Валентином Майданюком та Баранівська міська рада.

Немає коментарів:

Дописати коментар