Комфортабельні пасажирські перевезення. Щоденний рейс: Баранівка-Рогачів-Новоград-Волинський-Київ Телефонуйте: (096) 577-48-57, (063) 143-41-18

22 грудня 2018

Баранівська школярка отримала складну травму на легкоатлетичних змаганнях


15 грудня під час спортивних змагань отримала складну травму 13-річна школярка з Баранівки. Наразі дівчинка перебуває в столичній лікарні в очікуванні на операцію, яка призначена на 26 грудня.

Про це повідомляється на сайті Житомир.info

"15 грудня під час спортивних змагань травмувалась 13-річна школярка з міста Баранівка. Дівчинка 2005 року народження отримала складну травму тазу: закритий перелом горба правої сідничної клітки зі зміщенням, дитина потребує операції", - йдеться у повідомленні.

За словами голови Баранівської райдержадміністрації Миколи Вельчинського, подія трапилась під час легкоатлетичних змагань у місті Житомир.

«Дівчинка – учениця Баранівської школи, вихованка місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Під час легкоатлетичних змагань за першість Житомира, а саме під час бігу на дистанції 60 метрів, підвернула ногу і впала. В результаті отримала перелом сідничних кісток. Дівчинку госпіталізували до місцевої лікарні, а потім доправили до київського «Охматдиту». На середу, 26 грудня, призначена складна операція. Сподіватимемося, що з дитиною все буде гаразд», - розповів Микола Вельчинський.

Немає коментарів:

Дописати коментар