У Баранівці по вул. Івана Франка, 1 (територія колишнього льонозаводу) відкрилась АВТОМИЙКА Телефонуйте: (063) 815-76-25.

15 грудня 2018

У Баранівці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


14 грудня біля меморіального комплексу «Подвигу тих, хто врятував світ» представники влади та громадськість вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Голова районної спілки «Чорнобиль-94» Валентин Майданюк звернувся до присутніх на мітингу зі словами подяки учасникам ліквідації аварії.

Присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання, після чого відбулось покладання квітів до обеліску на честь загиблих земляків-ліквідаторів, встановленого біля 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

За мужність і самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС кільком ліквідаторам вручили грамоти, подяки та грошові винагороди від районної та міскої рад.

Нагадаємо, 1 грудня у Баранівці до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС провели шаховий турнір та презентували фотовиставку.

Немає коментарів:

Дописати коментар