Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

06 листопада 2018

Баранівська громада може отримати 200 тис. грн за перемогу в обласному конкурсі


Баранівська об'єднана громада може отримати з обласного бюджету від 100 до 200 тис. грн, якщо увійде у трійку переможців конкурсу на звання кращої спортивної громади Житомирської області.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.

"Сьогодні Баранівку відвідали члени комісії обласного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини». Гості разом із міським головою Анатолієм Душком та начальником відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Надією Ошатюк оглянули спортивну базу нашої громади.

Переможці отримають з обласного бюджету грошові премії шляхом перерахування іншої субвенції з обласного бюджету на капітальні видатки: за 1 місце – 200 тис. грн; за 2 місце – 150 тис. грн; за 3 місце – 100 тис. грн. Ці грошові премії мають бути використані на спортивний розвиток громад", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у 2018 році за звання кращої спортивної громади Житомирської області виявили бажання позмагатися 15 об’єднаних територіальних громад та 4 сільські ради.фото прес-служби міської ради

Немає коментарів:

Дописати коментар