20 лютого о 17:00 у Баранівці на площі Волі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

09 жовтня 2018

У школах Баранівського району класи з першачками отримають ноутбуки та принтери


Для якісного освітнього процесу класи з першачками у школах Житомирської області будуть забезпечені комплектами обладнання, до якого входить ноутбук для вчителя, ламінатор та принтер.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

У 2018 році перші класи навчаються за новою програмою Нової української школи. Для якісного освітнього процесу класи з першачками будуть забезпечені комплектами обладнання, до якого входить ноутбук для вчителя, ламінатор та принтер.

За інформацією управління освіти і науки Житомирської ОДА, вже оголошено тендер, і в найближчим часом буде визначено переможця, з яким буде заключено договір на придбання та поставку комплектів техніки до шкіл, де цього потребують перші класи.

На придбання обладнання загалом виділено майже 15,4 млн грн, з яких 5,2 млн грн - державна субвенція, 5,1 млн грн – обласний бюджет і 5,07 млн грн – місцеві бюджети.

За повідомленням управління освіти і науки облдержадміністрації, до кінця року у всіх класах будуть комплекти обладнання для навчання першокласників.

фото прес-служби Житомирської ОДА

1 коментар: