Комфортабельні пасажирські перевезення. Щоденний рейс: Баранівка-Рогачів-Новоград-Волинський-Київ Телефонуйте: (096) 577-48-57, (063) 143-41-18

16 жовтня 2018

Поліцейського з Баранівки нагородили за досягнення високих показників у службі


За досягнення високих показників у службі оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Баранівського відділення поліції Віктора Завадського нагородили нагрудним знаком "За відзнаку в службі".

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

12 жовтня у Бердичівському відділі поліції відбулось виїзне засідання колегії Головного управління Нацполіції в області. Основна увага під час обговорення результатів роботи була зосереджена на наявних прорахунках та відповідно визначені заходи для їх усунення.

За результатами роботи з початку року колегією ГУНП визначено кращі підрозділи, якими стали Пулинське, Ружинське та Ємільчинське відділення, а також Житомирський відділ поліції. Їх керівникам було передано комп’ютерну техніку для покращання матеріально-технічного оснащення  підрозділів. За досягнення високих показників у службі оперуповноважений сектору кримінальної поліції Баранівського відділення поліції Віктор Завадський нагороджений нагрудним знаком "За відзнаку в службі".


фото відділу комунікації поліції Житомирської області

Немає коментарів:

Дописати коментар