Продається капітальна будівля ферми. Можливе використання під будь-яке виробництво. Загальна площа 500 кв. м. Телефонуйте: (067) 917-30-26

05 вересня 2018

День міста Баранівка: театралізований велопробіг, футбол, концерт і дискотека


8 вересня, у День Баранівки, у місті передбачається проведення низки заходів. Зокрема, відбудеться театралізований велопробіг "Леді на велосипеді", відкритий фестиваль млинця, концерт і дискотека.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській міській раді.

Відповідно до плану заходів, святкування розпочнеться о 14:00 на міському стадіоні, де відбудеться футбольний матч між командами «Гарт» (Кашперівка) та «Случ» (Вірля), які розіграють суперкубок Баранівської громади по футболу.

О 16:00 на площі Волі відбудеться церемонія відкриття свята. Після вітань та нагороджень свято продовжать: відкритий фестиваль млинця, театралізований велопробіг "Леді на велосипеді", музичні привітання від Житомирської обласної філармонії, а пізно ввечері всі бажаючі зможуть потанцювати на дискотеці, яка і завершить святкування Дня міста.

Програма святкування Дня міста Баранівка
8 вересня 2018 року (субота)

Міський стадіон

14:00 - Футбол - суперкубок Баранівської громади
«Гарт» (с.Кашперівка) - «Случ» (с.Вірля)

Площа волі, вул. Соборна

15:00 - Виставка-інсталяція дитячих робіт "Місто мого дитинства"
16:00 - Урочисте відкриття свята;
17:00 - Відкритий фестиваль млинця; нагородження переможців,
театралізований велопробіг "Леді на велосипеді";
18:00 - Виступ дитячого колективу "Ейс";
19:00 - Концерт Житомирської обласної філармонії;
21:00 - Виступ гуртів: "BRIO", "Чёрный Лебедь", "Мулен Руж". Живий звук.
23:00 - Дискотека

За словами заступника міського голови Василя Савчука, цьогоріч на проведення святкування Дня міста Баранівка коштів з міського бюджету витрачено не буде.

"Пунктом рішення виконавчого комітету Баранівської міської ради на проведення святкування Дня міста з бюджету громади не буде витрачено жодної копійки. Святкування буде проведено суто за кошти благодійників", - сказав Василь Савчук. 

3 коментарі: