Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

13 березня 2018

У Баранівці серед білого дня троє чоловіків пограбували міський Будинок культури


5 березня у Баранівці серед білого дня троє чоловіків зайшли у міський Будинок культури імені Анатолія Пашкевича, завантажили музичні інструменти в автомобіль і зникли у невідомому напрямку.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському відділенні поліції.

"5 березня у міському Будику культури троє чоловіків відкрито заволоділи музичними інструментами, які належать 26-річному жителеві міста Баранівка. За словами заявника, йому зателефонував знайомий - 25-річний житель міста Коростень та попросив повернути йому барабанну установку, на що потерпілий погодився. Знайомий прибув по інструмент разом із трьома невідомими і, крім барабанної установки, почав забирати й інші інструменти, які йому не належать. Потерпілий хотів зателефонувати до поліції, та незнайомці йому завадили, відібравши телефон. У результаті вони завантажили інструменти в автомобіль і зникли у невідомому напрямку", - йдеться у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар