20 лютого о 17:00 у Баранівці на площі Волі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

22 березня 2018

В останню неділю березня мешканці Баранівки переведуть годинники на літній час


У неділю, 25 березня, Україна перейде на літній час. Уже о 3:00 за київським часом мешканці Баранівки переведуть стрілки годинників на одну годину вперед і, відповідно, спатимуть на годину менше.

Перехід на зимовий і літній час в Україні відбувається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України», відповідно до якої 25 березня о 3 годині за київським часом стрілки годинників будуть переведені на 1 годину вперед.

Адаптація до нового часу у кожної людини відбувається по-різному і в середньому становить 2-3 тижні. Щоб переведення годинників не спричинило проблеми зі здоров'ям, намагайтеся поступово перейти на новий режим дня, щоб встигнути підготуватися.

У цьому допоможуть зниження навантаження та скоригований режим харчування, виключення з раціону жирної та гострої їжі, а також прогулянки на свіжому повітрі.

Немає коментарів:

Дописати коментар